Naše služby

Všetko, čo potrebujete v oblasti IT.

Ako Vám pomôžeme?

Poskytujeme IT služby pre vašu spoločnosť. Môžeme vám pomôcť, či už ide o vývoj softvéru na mieru, návrh a realizáciu počítačových sietí, inštaláciu a správu serverov, inštaláciu a konfiguráciu sieťových zariadení, zálohovanie dát, bezdrótových sietí (WiFi) alebo predaj a servis výpočtovej techniky.

Vývoj softvéru na mieru

Od jednoduchých aplikácií až po komplexné informačné systémy, automatizované spracovanie dát, nadstavby, databázy

Uveďte svoje nápady do praxe pomocou vývoja softvéru na mieru. Vytvorením správneho softvérového riešenia môžete zmeniť svoje podnikanie a zefektívniť prevádzku. Softvér prispôsobujeme vašim potrebám, či už ide o základný prenos údajov alebo komplexné informačné systémy.

Návrh a realizácia počítačových sietí

Inštalácia a správa serverov, inštalácia a konfigurácia sieťových zariadení, zálohovanie dát, bezdrótové siete (WiFi)

Pre malé a stredné firmy ponúkame návrh a implementáciu počítačových sietí, ktoré Vám uľahčia prácu. Či už potrebujete novú sieť, alebo sa chystáte modernizovať existujúcu, v spolupráci s Vami navrhneme riešenie, ktoré bude vyhovovať vašim potrebám.

Predaj a servis výpočtovej techniky

Predaj počítačov, notebookov tlačiarní, sieťových zariadení; Údržba počítačov, inštalácia softvéru, inštalácia tlačiarne

Môžeme Vám pomôcť, či už si chcete kúpiť nový počítač, notebook alebo tlačiareň. Taktiež Vám vieme zabezpečiť  inštaláciu softvéru a údržbu.

Chceli by ste s nami konzultovať?

Vyplnte náš dotazník a my sa Vám ozveme !